Reklama
W maju ma być tak ciepło że będzie można w klapkach

W maju ma być tak ciepło że będzie można w klapkach

przez Trzcin — 1 miesiąc temu
3

Zglos post

Reklama

Komentarze

3
V
vacarius 🏆 Master
1 miesiąc temu

A wczoraj w nocy -4. To rozwaliło pewniie 20 hektarw czereśni pudziana i moje jedno drzewo. :(

0

Zglos komentarz

S
Sebo30 🎖️ Snajper
1 miesiąc temu

Trzcina zależy po jakich używkach.

0

Zglos komentarz

A
Adamus_Papus 🌾 Wieśniak
1 miesiąc temu

Rzal wam rze ja mam iPhone 17 PRO MAX? Jusz niedługo w wrześniu bendzie premiera 18 pro max tatuś obiecał rze mi kópi. Rzal wam?

-1

Zglos komentarz

Reklama