Reklama
Reklama

Komentarze

2
B
baxbany 🎖️ Snajper
1 miesiąc temu

Trzeba popytać zięcia któreś posłanki z pisobory. Za czasów pisobory, Niemcy mieli raj w Polsce, przywożąc nielegalnie odpady!

0

Zglos komentarz

M
maxit 😏 Szyderca
1 miesiąc temu

Na pewno jakiś pisowski pociotek ma firmę, która ma wysypisko, które już się parę razy spaliło...

0

Zglos komentarz

Z
ZephKan 😏 Szyderca
1 miesiąc temu

PIS zwozi śm***i z Niemiec, a te pisowskie dotychczas w UK, na Węgrzech i ZEA się odnajdywały

0

Zglos komentarz

Reklama