Reklama
Source: wgrane.pl

Pięknie zrobione. Batyr chciał znowu pojechać na czyiś plecach, a nie zaprosili do wspólnego zdjęcia.

przez mamamarcina — 1 miesiąc temu
3

Zglos post

Reklama

Komentarze

2
D
Donofrio 🎖️ Snajper
1 miesiąc temu

Dobrze że była ochrona i kamery bo by zajumał puchar.

0

Zglos komentarz

B
baxbany 🎖️ Snajper
1 miesiąc temu

A winę z rzucił na rudego!

0

Zglos komentarz

K
krak0805 🌟 Padawan
1 miesiąc temu

Na szacunek trzeba sobie zapracować , - z urzędu może dostawać co najwyżej nasze pieniądze!!!!!!🤘🤘🤘🤘🤘🤘🤘

0

Zglos komentarz

Reklama