Reklama
Source: wgrane.pl

Na swój sposób szanuję to, że wPolsce24 nawet nie stara się udawać, że jest poważną telewizją zajmującą się poważnymi rzeczami

przez mamamarcina — 1 miesiąc temu
20

Zglos post

Reklama

Komentarze

7
A
anda 🌾 Wieśniak
1 miesiąc temu

Polka jest czeska, tępaku.

3

Zglos komentarz

T
1 miesiąc temu

Stary temat z niemieckimi drzewami, po uja drążyć temat

1

Zglos komentarz

A
Adam64824 🎖️ Snajper
1 miesiąc temu

Żeby tępy lud komunistyczny udający prawaków jak ty nie zapomniał o poziomie tej pseudo TV. Typhon a Kaczyński dalej pe**ł?? A ty jesteś wyborcą: KONFEDEROSJI CAŁEGO SPEKTRUM AUTYZMU MENC**LA??

1

Zglos komentarz

D
darekw6 🌾 Wieśniak
1 miesiąc temu

Adas w koncu zalapal ze Pisowi blizej do lewactwa

0

Zglos komentarz

A
Adam64824 🎖️ Snajper
1 miesiąc temu

Żaden lewak nie chce mieć nic wspólnego z księdzem najczęściej pe****lem. Ty tak inteligencją nie staraj się błyszczeć bo ty wyborca KONFEDEROSJI CAŁEGO SPEKTRUM AUTYZMU MENC**LA. Poza tym byłe komuchy to teraz prawaki. A lewak to na pewno nie komuch

0

Zglos komentarz

D
darekw6 🌾 Wieśniak
1 miesiąc temu

Ta jasne komuchu. Idz obciagnac lysemu komuchowi Adas

0

Zglos komentarz

T
1 miesiąc temu

Adaś przecież wy macie swoich ukochanych POwskich pe****lów i zoofilów których bronicie jak niepodległości. Adaś czarzasty to prawak prawda de**lu bez mózgu?

-1

Zglos komentarz

A
Adam64824 🎖️ Snajper
1 miesiąc temu

Widać bolszewiku na przykładzie typhona. On jest taki prawak że ma autorytety wyłącznie komunistyczne. Analny protestancie Augsburski. Obrońco zboczeńców w koloratkach. Bolszewicki prymitywie

0

Zglos komentarz

T
1 miesiąc temu

Kłamliwa qurwo bez szkoły 100 razy ci mówiłem żebyś wkleił chociaż jeden przykład tego jak bronię jakiegokolwiek księdza pe****la. Oczywiście qurwo tego nie potrafisz zrobić bo łżesz tak samo jak twój ojciec ORMOwiec który bił pałką studentów. Za to ja mogę wkleić to jak ty bronisz pe****lów i zoofi...

Kłamliwa qurwo bez szkoły 100 razy ci mówiłem żebyś wkleił chociaż jeden przykład tego jak bronię jakiegokolwiek księdza pe****la. Oczywiście qurwo tego nie potrafisz zrobić bo łżesz tak samo jak twój ojciec ORMOwiec który bił pałką studentów. Za to ja mogę wkleić to jak ty bronisz pe****lów i zoofilów z PO. I nie używaj słów których znaczenia nie rozumiesz jak chcesz zobaczyć bolszewika to popatrz w ORMOwski pysk swojego ojca.

0

Zglos komentarz

A
Adam64824 🎖️ Snajper
1 miesiąc temu

A nogi zdrowe?? Bolszewicki odpadzie??? Jeszcze psycholu dodaj coś o Legnicy. Fanatyczny obrońco pe****li w koloratkach. Masz niemiecką religię twoje zdanie się nie liczy. Tu jest Polska 😅😁😄😂😃

0

Zglos komentarz

T
1 miesiąc temu

Ty masz niemieckiego premiera któremu liżesz ryże jaja. Kłamliwa qurwo synu ORMOwca i rejonowej prostytutki wklejaj moje wpisy gdzie bronię pe****lów. To ty ich bronisz ale tylko tych z PO.

0

Zglos komentarz

A
Adam64824 🎖️ Snajper
1 miesiąc temu

To mówisz sowiecki purchlu że wychowałeś się w biedzie w Legnicy i twoja stara musiała lizać kałmuckie jaja żebyście nie zdechli z głodu q w międzyczasie pastor ci do wanny wchodził i z fujary peryskop robił. Od tamtego czasu masz syndrom Sztokholmski i dlatego bronisz zboczeńcom. Ciężkie życie praw...

To mówisz sowiecki purchlu że wychowałeś się w biedzie w Legnicy i twoja stara musiała lizać kałmuckie jaja żebyście nie zdechli z głodu q w międzyczasie pastor ci do wanny wchodził i z fujary peryskop robił. Od tamtego czasu masz syndrom Sztokholmski i dlatego bronisz zboczeńcom. Ciężkie życie prawaka

0

Zglos komentarz

T
1 miesiąc temu

Nie ruska tusia qurwo jak zwykle nic nie rozumiesz, ale czego się spodziewać po synu ORMOwca i najgłupszej prostytutki którą lał po mo****e zresztą tak samo jak ciebie. Dlaczego PO skupia najwiekszych pa**hów pe****lów zoofilów i takich jak ty ruska onuco?

-2

Zglos komentarz

A
Adam64824 🎖️ Snajper
1 miesiąc temu

Ty konserwtywny prawak. Ty mnie obrażasz, grzeszysz. No ale jak?? Magiczny cieśla i bozia patrzą 😅😂😁😄😂😀

0

Zglos komentarz

T
1 miesiąc temu

Ciebie szczurze się nie da obrazić bo ty nie masz honoru.

0

Zglos komentarz

A
Adam64824 🎖️ Snajper
1 miesiąc temu

Przecież to jest na poziomie tych prawicowych buszmenów. Rok 2026 oni mają wymyślonych kumpli. Magiczny cieśla i 12 rozbójników 😃😁😂😀😄😅

0

Zglos komentarz

D
d2shs 😏 Szyderca
1 miesiąc temu

A sami pewnie przyjechali niemieckim samochodem, ubrani w ciuchy niemieckich marek.

0

Zglos komentarz

A
abababa2 🎖️ Snajper
1 miesiąc temu

brakuje tylko znaczka, że jest to program satyryczny :)

0

Zglos komentarz

H
humer 😏 Szyderca
1 miesiąc temu

Jprdole, co on ćpie

0

Zglos komentarz

A
1 miesiąc temu

Nie! Nie wierzę, powiedzcie,że to fejk. Prawdą natomiast jest, że Rafcio kupił drzewka niemieckie, kilkukrotnie droższe od polskich.Ale co tam,stać nas.

-1

Zglos komentarz

Reklama