Reklama
Reklama

Komentarze

7
R
rapp 🎖️ Snajper
1 miesiąc temu

A gdzie tu byli ludzie w USA? Widziałem ludzi w Finlandii. W USA było stado małp (porównanie nie ma na celu obrażenia żadnej małpy gdyż większość małp się tak nie zachowuje).

9

Zglos komentarz

M
Modrego 🌾 Wieśniak
1 miesiąc temu

Gdzie ludzie w usa?

2

Zglos komentarz

D
1 miesiąc temu

Ja tam widzę Finlandię i Afrykę

0

Zglos komentarz

B
blackhaze69 🌾 Wieśniak
1 miesiąc temu

ja tu widze tylko kunta kinte a nie ludzi

0

Zglos komentarz

R
RonaldB 🏆 Master
1 miesiąc temu

W pewnym momencie gdzie Ty tam widzisz ludzi?

-1

Zglos komentarz

A
Adam64824 🎖️ Snajper
1 miesiąc temu

KONFEDEROSJA CAŁEGO SPEKTRUM AUTYZMU MENC**LA. Gdzie prawami do cywilizowanego świata. Plastusiowy ryj menc**la nie wpuszczony, powód: za wysoki poziom rosyjskości Putina

-1

Zglos komentarz

K
1 miesiąc temu

Niech pomaga, ciekawe co będzie robił bez pracy.

-2

Zglos komentarz

Reklama