Podobne posty
Komentarze
1daj znac kiedy to rudy splaci,,, a nie czekaj to ty i wszyscy obywatela zapłacą za to ze rudy brał pożyczkę niekorzystną dla kraju
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Ty lepiej powiedz kiedy wreszcie Batyr przedstawi konkrety SAFE0% i na jakiej podstawie twierdzisz, że SAFE jest niekorzystny ? Ale, w sumie - poczekamy, zobaczymy. Ciekaw jestem, co będziecie pisać, jak SAFE zacznie działać, zgodnie planami, a poparcie dla piso-konfederokacapii spanie poniżej 10% ?
Ty lepiej powiedz kiedy wreszcie Batyr przedstawi konkrety SAFE0% i na jakiej podstawie twierdzisz, że SAFE jest niekorzystny ? Ale, w sumie - poczekamy, zobaczymy. Ciekaw jestem, co będziecie pisać, jak SAFE zacznie działać, zgodnie planami, a poparcie dla piso-konfederokacapii spanie poniżej 10% ?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
w du**e to mam. niech kraj zadłużają i na 100 lat, niech dalej PO i PiS sobie rządzą, niech dalej głupi naród daje się walić w d**e bez mydła bo normalne osoby już dawno z tego kraju spier....lo
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
KORAS to jest PÓŁNIEMIEC. Głosuje na KONFEDEROSJE CAŁEGO SPEKTRUM AUTYZMU MENC**LA. KORAS tu jest Polska. Nikogo nie interesuje zdanie pół Niemca
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Nie będzie pół Niemiec pluł nam w twarz. No dzieci nam germanił. Mało tego ty masz jeszcze wielką miłość do Rosji. Ty ostatnio pół Niemiec uczyłeś Polaków tolerancji do ruskich. Po tym jak Polacy pobili ruskich w Turcji. Stanąłeś po stronie ruskich. Muller wracaj nad Łabę. A Polskę zostaw polakom
Nie będzie pół Niemiec pluł nam w twarz. No dzieci nam germanił. Mało tego ty masz jeszcze wielką miłość do Rosji. Ty ostatnio pół Niemiec uczyłeś Polaków tolerancji do ruskich. Po tym jak Polacy pobili ruskich w Turcji. Stanąłeś po stronie ruskich. Muller wracaj nad Łabę. A Polskę zostaw polakom
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane