Reklama
Source: wgrane.pl

Lubicie jak Wam tak umilają podróż komunikacją miejską?

przez Admin — 1 miesiąc temu
4

Zglos post

Reklama

Komentarze

4
T
tem101 🏹 Łowca
1 miesiąc temu

Za drobną opłatą umilę wam podróż przestając grać na harmoszce.

1

Zglos komentarz

andrzej67k
andrzej67k 🎖️ Snajper
1 miesiąc temu

Gra żeby zarobić, a takiego żebractwa nie pochwalam. Stanie nad tobą w tym tramwaju, czy autobusie, i będzie się chwiał czekając na jakieś drobne.

0

Zglos komentarz

A
1 miesiąc temu

W Polsce jest ok. 30 tys.cyganów i trzeba ich utrzymywać.

0

Zglos komentarz

V
vacarius 🏆 Master
1 miesiąc temu

100 lat temu by się każdy cieszył z takiego cygana w tramwaju a dziś każdy ma srajfona w keszen może sobie puścić jaką chce muzyczkę. Cyganie tak samo nie zauważyli ze świat się zmienił jak prezes partii PIS który chce karać wieziieniem za kryptowaluty bo ich nie rozumie. Cygan pewnie chętniie by ka...

100 lat temu by się każdy cieszył z takiego cygana w tramwaju a dziś każdy ma srajfona w keszen może sobie puścić jaką chce muzyczkę. Cyganie tak samo nie zauważyli ze świat się zmienił jak prezes partii PIS który chce karać wieziieniem za kryptowaluty bo ich nie rozumie. Cygan pewnie chętniie by karał za puszczannie muzyki z komórki.

-2

Zglos komentarz

Reklama