Reklama
Source: wgrane.pl

Sławomir Mentzen o szkoleniu wojskowym

przez hef0 — 1 miesiąc temu
7

Zglos post

Reklama

Komentarze

6
D
danzby 😏 Szyderca
1 miesiąc temu

Czy Slawomir zaliczyl szkolenie wojskowe ? Jak zwykle brzmi jak fachowiec z socjalnych mediow. ps ja tak, JW 2806 '82-83

2

Zglos komentarz

G
Grzeeja 🏹 Łowca
1 miesiąc temu

Oczywiście, że nie. To typowy kuc. Zna się na wszystkim najlepiej :) Jak Bosak :D

1

Zglos komentarz

A
Abyss667 🌾 Wieśniak
1 miesiąc temu

Kategoria D wypowiada się o wojsku.

2

Zglos komentarz

S
strazaksam123 🌾 Wieśniak
1 miesiąc temu

o jedno piwo ze swojej knajpy za dużo - wygląda i mówi jakby nie był do końca trzeźwy

1

Zglos komentarz

A
Adam64824 🎖️ Snajper
1 miesiąc temu

Menc**l może sobie gadać co chce. Przecież on ma kategorie: E. Ewakuowany z kobietami i dziećmi. Powód: plastusiowy ryj menc**lama autyzm. Chorych psychicznie nie biorą w trakcie konfliktu do rezerwy

0

Zglos komentarz

V
vacarius 🏆 Master
1 miesiąc temu

A tyle kobiet jest w wojsku jako zawodowy żołnierz? No i po co to prawaki? Podczas wojny wykręcą się od służby dzieckiem?

-1

Zglos komentarz

A
1 miesiąc temu

I pomyśleć, że Sikorski i tęczowy Rafałek na piwo z nim chodzili.

-2

Zglos komentarz

Reklama