przez
bamboocza
— 1 miesiąc temu
Podobne posty
Komentarze
3
L
loniusz83
🌾
Wieśniak
1 miesiąc temu
Napiszcie mi proszę czy chodzicie i zbierania puszki i butelki po ulicach czy śmietnikach a może tylko swoje śm***i?
1
Zglos komentarz
✓
Zgłoszenie zostało wysłane
V
vacarius
🏆
Master
1 miesiąc temu
Tyle lat musiało minąć w tej Polsce abym dożył w końcu czasów. W których sklepy nie żądają paragonu za te butelki które przynoszę. A może to znów tylko tymczasowe bo w latach 2000 już wchodziło takie prawo ze nie mogą żądać paragonów. Ale szybko sklepy znów żądały paragonów.
Tyle lat musiało minąć w tej Polsce abym dożył w końcu czasów. W których sklepy nie żądają paragonu za te butelki które przynoszę. A może to znów tylko tymczasowe bo w latach 2000 już wchodziło takie prawo ze nie mogą żądać paragonów. Ale szybko sklepy znów żądały paragonów.
0
Zglos komentarz
✓
Zgłoszenie zostało wysłane
S
-1
Zglos komentarz
✓
Zgłoszenie zostało wysłane