Reklama
Reklama

Komentarze

3
L
loniusz83 🌾 Wieśniak
1 miesiąc temu

Napiszcie mi proszę czy chodzicie i zbierania puszki i butelki po ulicach czy śmietnikach a może tylko swoje śm***i?

1

Zglos komentarz

V
vacarius 🏆 Master
1 miesiąc temu

Tyle lat musiało minąć w tej Polsce abym dożył w końcu czasów. W których sklepy nie żądają paragonu za te butelki które przynoszę. A może to znów tylko tymczasowe bo w latach 2000 już wchodziło takie prawo ze nie mogą żądać paragonów. Ale szybko sklepy znów żądały paragonów.

Tyle lat musiało minąć w tej Polsce abym dożył w końcu czasów. W których sklepy nie żądają paragonu za te butelki które przynoszę. A może to znów tylko tymczasowe bo w latach 2000 już wchodziło takie prawo ze nie mogą żądać paragonów. Ale szybko sklepy znów żądały paragonów.

0

Zglos komentarz

S
Sebo30 🎖️ Snajper
1 miesiąc temu

Nauczyciel przewidział przyszłość, ciekawe czy w totka też trafił.

-1

Zglos komentarz

Reklama