Reklama
Source: wgrane.pl

Zamiast przyjąć 1500 żołnierzy z Niemiec tracimy 4000 żołnierzy z USA

przez mamamarcina — 1 miesiąc temu
2

Zglos post

Reklama

Komentarze

2
K
kicaj999 🌾 Wieśniak
1 miesiąc temu

I co na to Nawrocki? To on odpowiada za kontakty z Trumpem... czyżby go wycyckał? 🤣🤣🤣

1

Zglos komentarz

N
1 miesiąc temu

Od wczoraj Kosiniak, Tomczyk i Siemoniak dementują te doniesienia o rzekomej stracie 4000 żołnierzy, ale do trollowni jeszcze to nie dotarło.

0

Zglos komentarz

Reklama