Source: wgrane.pl
Zamiast przyjąć 1500 żołnierzy z Niemiec tracimy 4000 żołnierzy z USA
przez
mamamarcina
— 1 miesiąc temu
I co na to Nawrocki? To on odpowiada za kontakty z Trumpem... czyżby go wycyckał? 🤣🤣🤣
Zgłoszenie zostało wysłane
Od wczoraj Kosiniak, Tomczyk i Siemoniak dementują te doniesienia o rzekomej stracie 4000 żołnierzy, ale do trollowni jeszcze to nie dotarło.
Zgłoszenie zostało wysłane