Reklama
Reklama

Komentarze

1
P
4 tygodnie temu

Mam nadzjeje rze wypali.. Byśmy sie zmuwili rzeby ótfożyć na FB grópę zamorznyh. Byłby lepszy kątakt i wjenksze morzliwośći rzeby óświjadamjać biedakom rze bogaci to Wjelcy lódzje. HFAŁA I CHOSANNA BOGATYM!! ps. Muj tatuś kópił zegarek Rolex. Was na taki biedaki nie stać... TFU!! Biedaki

Mam nadzjeje rze wypali.. Byśmy sie zmuwili rzeby ótfożyć na FB grópę zamorznyh. Byłby lepszy kątakt i wjenksze morzliwośći rzeby óświjadamjać biedakom rze bogaci to Wjelcy lódzje. HFAŁA I CHOSANNA BOGATYM!! ps. Muj tatuś kópił zegarek Rolex. Was na taki biedaki nie stać... TFU!! Biedaki

-1

Zglos komentarz

Reklama