Reklama
Source: wgrane.pl

Pan Arlukowicz jak zwykle w formie. Zalewska pierwszy raz nie klepała przez cały czas, za to Poboży przeszedł sam siebie, na Wiplera szkoda klawiatury.

przez mamamarcina — 4 tygodnie temu
4

Zglos post

Reklama

Komentarze

2
E
Endriu117 🌟 Padawan
3 tygodnie temu

Brawo Arłukowicz. A wzroki pisowców tęskniące za rozumem - bezcenne!

6

Zglos komentarz

T
4 tygodnie temu

Arłukowicz jeden z najgorszych ministrów zdrowia, po co szpital onkologiczny w mieście powiatowym, wystarczy jak jest w Warszawie, chory może przyjechać do Warszawy.

-8

Zglos komentarz

K
kobuz48 🌾 Wieśniak
4 tygodnie temu

Lepszy był szpital tymczasowy Boguckiego, w który nie przyjęto żadnego pacjenta?

8

Zglos komentarz

T
3 tygodnie temu

Czy czasem dalej za KO nie ściga się lekarzy którzy leczyli ludzi amantadyną, leczyli normalnie ludzi a nie przez telefon?. Czy to nie "elyty" PO też nakręcały spiralę strachu przed covidem?. Czy to nie takie de**le jak Trela który chciał więzienia za brak szczepionki albo Janda niedopuszczenie do...

Czy czasem dalej za KO nie ściga się lekarzy którzy leczyli ludzi amantadyną, leczyli normalnie ludzi a nie przez telefon?. Czy to nie "elyty" PO też nakręcały spiralę strachu przed covidem?. Czy to nie takie de**le jak Trela który chciał więzienia za brak szczepionki albo Janda niedopuszczenie do pracy niezaszczepionych?.

-1

Zglos komentarz

Reklama