Source: wgrane.pl
Czy może Sakiewicz nie zapłacił grafikom, a oni postanowili się zemścić?
przez
mamamarcina
— 3 tygodnie temu
Prymitywom słuchającym ruska tv respublikę jest wszystko jedn co gadają - ważne , że jadą na rządzących!!!!!!😤😤😤😤
Zgłoszenie zostało wysłane
Dla prawackich pustaków, to jest wszystko jedno. Byle oszczy dziad wrócił do władzy i rozdawał prawackiej patologii pieniądze!
Zgłoszenie zostało wysłane