Reklama
Source: wgrane.pl

Czy może Sakiewicz nie zapłacił grafikom, a oni postanowili się zemścić?

przez mamamarcina — 3 tygodnie temu
2

Zglos post

Reklama

Komentarze

2
K
krak0805 🌟 Padawan
3 tygodnie temu

Prymitywom słuchającym ruska tv respublikę jest wszystko jedn co gadają - ważne , że jadą na rządzących!!!!!!😤😤😤😤

4

Zglos komentarz

B
baxbany 🎖️ Snajper
3 tygodnie temu

Dla prawackich pustaków, to jest wszystko jedno. Byle oszczy dziad wrócił do władzy i rozdawał prawackiej patologii pieniądze!

1

Zglos komentarz

Reklama