Source: wgrane.pl
To musi być wina Tuska, że Morawiecki w 2019r zaakceptował na szczycie RE Europejski Zielony Ład, a następnie w 2020r. zrezygnował z drugiego weta i zaakceptował podniesienie limitu emisji do 55% do 2030r.
przez
mamamarcina
— 3 tygodnie temu