Reklama
Source: wgrane.pl

To musi być wina Tuska, że Morawiecki w 2019r zaakceptował na szczycie RE Europejski Zielony Ład, a następnie w 2020r. zrezygnował z drugiego weta i zaakceptował podniesienie limitu emisji do 55% do 2030r.

przez mamamarcina — 3 tygodnie temu
5

Zglos post

Reklama

Komentarze

4
B
baxbany 🎖️ Snajper
3 tygodnie temu

Prawaki, mając takich przedstawicieli swojej ideologii, wypranych całkowicie z mózgów, na waszym miejscu bym się zakopał. Chyba, że oto wam chodzi! Pod przywództwem ZOMOWCA, na dniówce, wycieczka autokarem wikt i gorzałeczka za darmo.

5

Zglos komentarz

R
RonaldB 🏆 Master
3 tygodnie temu

I Herkules doopa, gdy katolików kupa.

1

Zglos komentarz

R
RonaldB 🏆 Master
3 tygodnie temu

Korzenie zapewniające przetrwanie Kościoła katolickiego w Polsce. Inwestycja w zawierzenie edukacji młodych Polaków Maryi zaczyna się zwracać.

4

Zglos komentarz

B
bodziom001 🌾 Wieśniak
3 tygodnie temu

Zielony ład załatwił nam panujący wtedy premier Morawiecki,a i tak chcą powiesić za to Tuska, więcej Republiki.

0

Zglos komentarz

A
Artur62434 😏 Szyderca
3 tygodnie temu

U znów utwierdzam się w przekonaniu że ludzie to idioci.

0

Zglos komentarz

Reklama