Reklama
Source: wgrane.pl

Można być bardzo wierzącym i nie chodzić do kościoła. Bóg jest wszędzie i modlić mogę się po swojemu wszędzie

przez mamamarcina — 3 tygodnie temu
0

Zglos post

Reklama

Komentarze

0

Brak komentarzy. Badz pierwszy!

Reklama