Reklama
Reklama

Komentarze

1
B
baxbany 🎖️ Snajper
2 tygodnie temu

Jak to jest prawacy. Jak się nigdy nie pracowało, to nigdy cudzej pracy się nie szanowało? "Dej" to hasło każdego prawaka wymyślone przez oborową.

0

Zglos komentarz

Reklama