2 w nocy to idealny czas na historię z kosmitami
przez
GuterJunge
— 1 tydzień temu
Gdybym był dzieckiem, to o drogę spytałabym tego zielonego, szczupłego z dużą głową po lewej. Najbardziej przyjaźnie wygląda. Ten po prawej przyprawia o dreszcze.
Zgłoszenie zostało wysłane