Podobne posty
Komentarze
2To tak, jak by jechać z całą rodziną samochodem i wjeżdżając w mgłę przyspieszyć.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Do autora: Nagrania z kabiny pilotów to nie wszystko. Doczytaj sobie jak rosyjscy kontrolerzy informowali o prawidłowej ścieżce podejścia do samego uderzenia hasłami "na kursie, na ścieżce". Mogli mieć celowo i błędnie przekalibrowany radar lądowania. W tym nagraniu nikt nie komentuje rozmów z kontr...
Do autora: Nagrania z kabiny pilotów to nie wszystko. Doczytaj sobie jak rosyjscy kontrolerzy informowali o prawidłowej ścieżce podejścia do samego uderzenia hasłami "na kursie, na ścieżce". Mogli mieć celowo i błędnie przekalibrowany radar lądowania. W tym nagraniu nikt nie komentuje rozmów z kontrolerami lotu ani nie podaje wszystkich komunikatów. Kontrolerów nie zapytasz bo dosyć szybko po katastrofie im się "zmarło".
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
kacap1988 - Ostateczną decyzję podejmuje kapitan. I tylko kapitan samolotu! Ale w tym samolotem pilotowali pijany kartofel i jego generałek! To tak, jak byś jechał samochodem z rodziną i jeden z drogowców kazał ci zjechać w przepaść. Bajki dla de**li, proszę wygłaszać w kościółku!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane