Podobne posty
Komentarze
6Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
"Kto z was uważa, że powinien się leczyć?", "leczenie już mu nic nie pomoże". Zdecyduj się propagandysto;-))
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Widze ze na Nowej Wiocha ma wielu zwolennikow...nic dziwnego bo Janusz Kowalski zdobył 14 593 głosy, jeszcze glupszych od niego!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
To się nazywa uporczywe leczenie, w przypadku Janusza ma sens o ile pozostanie na oddziale zamkniętym.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
To jest prymityw, jak każdego prymitywa trzeba izolować i za ruską granicę przesiedlać!!!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Im kto glupszy ten w PiS... Janusz Kowalski byl za glupi nawet do PiSu! Kulisy odejścia Janusza Kowalskiego z PiS. — Z partii można odejść z klasą albo bez — tak rezygnację Janusza Kowalskiego komentuje poseł PiS Tomasz Zieliński. Sam Kowalski mówi o przegranej walce z "lokalnymi układam...
Im kto glupszy ten w PiS... Janusz Kowalski byl za glupi nawet do PiSu! Kulisy odejścia Janusza Kowalskiego z PiS. — Z partii można odejść z klasą albo bez — tak rezygnację Janusza Kowalskiego komentuje poseł PiS Tomasz Zieliński. Sam Kowalski mówi o przegranej walce z "lokalnymi układami". W tle występuje badana przez CBA sprawa Autodromu Biłgoraj i informacje o związkach polityka z aferą Zondacrypto. "Janusz Kowalski zdecydowanie lepiej odnajdzie się gdzie indziej niż w PiS. Wielu osobom w partii i jej sympatykom spadł z serca kamień"
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Jakie leczenie?. Przecież, to zdrowy byk. Ogarnięty jak każdy statystyczny bywalec coniedzielnej jadłodajni pod krzyżem. A słyszeliście żeby gadali kiedyś z sensem? Poza paroma wyjątkami np. ks.Twardowski, to rewelacji intelektualnych nie ma co się spodziewać. A modlitwa nikomu nie pomogła ani nie z...
Jakie leczenie?. Przecież, to zdrowy byk. Ogarnięty jak każdy statystyczny bywalec coniedzielnej jadłodajni pod krzyżem. A słyszeliście żeby gadali kiedyś z sensem? Poza paroma wyjątkami np. ks.Twardowski, to rewelacji intelektualnych nie ma co się spodziewać. A modlitwa nikomu nie pomogła ani nie zaszkodziła, jak ktoś lubi spędzać czas na mamrotaniu do siebie, to jego wola. A Januszowi będzie miło.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane