Patrząc na usta , to raczej "starą obciągaczką"...
przez
bolszewik933
— 1 tydzień temu
Każdy swojego honoru powinien być stróżem - kiedyś było coś takiego jak pamiętniczek. I to był pierwszy wpis w moim pamiętniczku od mojej mamy. Z "Mazepy". Jakże nadal aktualny.
Zgłoszenie zostało wysłane
Zgłoszenie zostało wysłane