Reklama
Reklama

Komentarze

1
V
vacarius 🏆 Master
6 dni temu

Ja przy żadnej nie płakałem. Nawet dsy chodziłem do 7 klasy podstawówki a zacząłe czytać ksiązkę do fizyki od studentów. Myślałe ze dowiem się z niej jak zrobić bommbe atomową. A ta tylko same pierdoły były.

0

Zglos komentarz

Reklama