Nie wiem czy chce wiedzieć co się wydarzyło
przez
saviola
— 6 dni temu
Ja przy żadnej nie płakałem. Nawet dsy chodziłem do 7 klasy podstawówki a zacząłe czytać ksiązkę do fizyki od studentów. Myślałe ze dowiem się z niej jak zrobić bommbe atomową. A ta tylko same pierdoły były.
Zgłoszenie zostało wysłane