Niby tak niemiecko, ale jakoś tak sympatycznie
przez
saviola
— 4 dni temu
Czyli wychodzi na to, że to nie Niemki
To ai https://gol24.pl/nie-zabraklo-pieknych-niemek-na-pierwszym-meczu-grupy-e-ms-2026-z-curacao-zobacz-zdjecia/gh/c2-19138289
Zgłoszenie zostało wysłane
Zgłoszenie zostało wysłane