Reklama
Co zrobić....

Co zrobić....

przez saviola — 1 dzień temu
Jedni i drudzy spaleni. Mógł się pomylić xD
1

Zglos post

Reklama

Komentarze

1
J
Jarosław38420 🌾 Wieśniak
1 dzień temu

Zdarza się. Batyr udaje prezydenta Polski, ale to w Rosji najbardziej cieszą się z jego rezydentury

3

Zglos komentarz

Reklama