Reklama
Trochę nostalgii dla tych którzy mieli kablówkę

Trochę nostalgii dla tych którzy mieli kablówkę

przez saviola — 5 godzin temu
To były czasy.... nie to co teraz
0

Zglos post

Reklama

Komentarze

0

Brak komentarzy. Badz pierwszy!

Reklama