Tak admin blokuje moje wstawki, cenzura mocodawcow strony.
przez
geronimo
— 16 godzin temu
Kurde, też mam dwa posty odrzucone, a nikogo nie wyzywam w tytułach i opisach. Czemu admin traktuje cię tak łagodnie?
Zgłoszenie zostało wysłane
A gdzie jest Twój post pt. "Przydacz nazwał Prezydenta Zełenskiego i Ukraińców nazistami, złodziejami, żebrakami ....!!!"? Bo tylko tytuł został...
Zgłoszenie zostało wysłane
Nie pasowal mocodawcom Nowej Wiochy za ruble i zniknol... jak wiele innych!
Zgłoszenie zostało wysłane
Do tego mam zablokowane dodawanie punktow... tak manipuluja portalem!
Zgłoszenie zostało wysłane