Reklama
Tak admin blokuje moje wstawki, cenzura mocodawcow strony.

Tak admin blokuje moje wstawki, cenzura mocodawcow strony.

przez geronimo — 16 godzin temu
4

Zglos post

Reklama

Komentarze

3
N
15 godzin temu

Kurde, też mam dwa posty odrzucone, a nikogo nie wyzywam w tytułach i opisach. Czemu admin traktuje cię tak łagodnie?

2

Zglos komentarz

M
mamamarcina 🏆 Master
12 godzin temu

A gdzie jest Twój post pt. "Przydacz nazwał Prezydenta Zełenskiego i Ukraińców nazistami, złodziejami, żebrakami ....!!!"? Bo tylko tytuł został...

-3

Zglos komentarz

G
geronimo 🏹 Łowca
12 godzin temu

Nie pasowal mocodawcom Nowej Wiochy za ruble i zniknol... jak wiele innych!

-3

Zglos komentarz

G
geronimo 🏹 Łowca
15 godzin temu

Do tego mam zablokowane dodawanie punktow... tak manipuluja portalem!

-8

Zglos komentarz

Reklama