Podobne posty
Komentarze
5Właśnie Czaputowicz pisior rozjechał Nawrockiego i jego kancelarię za politykę zagraniczną,brawo wy🤣
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Dodal bym punktow ale admin zablokowal mi ta funkcje, ten manipulator Nowej Wiochy prawicy Putina za ruble!!!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
slodomic - Coraz bardziej z ciebie jest ch###mski prawak i katolik. Brak argumetów, brak mózgu to wyć po prawacku trzeba! Jak Batyr! W za łoto zainwestowałeś. Wszak po prawacku rośnie jego wartość.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Popatrz jak cały świat przeciwko czerwonemu lewactwu, Końskiej Sekcie Musk zablokował konta Końskich trolli. Jak nie wiatr w oczy to uj w odbyt
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
typhon - Cały świat? Czyli Rosja, Korea Północna i Iran. To cały świat dla modlącego się prawaka, bo tak mu powiedział ksiądz pe$#fil
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
baxbany ty zawsze w formie, co prawda inteligencją ameba ciebie przebija bo w waszym pokręconym lewackim świecie to nie wiadomi kim jesteście, ono jego czy ono jenu
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Obrońcy rezunów, jak tak was boli to zawsze możecie jechać na Ukrainę i walczyć w szeregach batalionu " Morderców UPA", przecież nikt tu was nie trzyma na siłę.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Również możesz się wykazać w batalionach putlera i walczyć z tymi od UPA. Na co czekasz. Nie wskazuj, tylko zacznij od siebie. Ale gacie pełne, jak u srąkiewicza? Jak tylko zobaczył niemieckiego policjanta, to już był mordowany samym wzrokiem. Czemu nie posłuchał Radka i nie pojechał bronić pomnika...
Również możesz się wykazać w batalionach putlera i walczyć z tymi od UPA. Na co czekasz. Nie wskazuj, tylko zacznij od siebie. Ale gacie pełne, jak u srąkiewicza? Jak tylko zobaczył niemieckiego policjanta, to już był mordowany samym wzrokiem. Czemu nie posłuchał Radka i nie pojechał bronić pomnika w Moskwie, a ty byś mu bohatersko asystował. Tylko prawactwo jest jedynie tam, gdzie kasa do ukradzenia, a ich patrityzm mierzony jest wielkością okradania kraju, prawda? Reszta to brednie na pokaz dla ich de**lnego elektoratu, który łyka każdą durnotę, bo ich IQ jest na poziomie 20, a przypomnę, iż inteligentny pies ma 21.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Czyżby zabolało dupowłazów putlera obnażenie ich głupoty i przywiązania do kacapskiej onucy?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane