Reklama
To co się wyprawia jest straszne.

To co się wyprawia jest straszne.

przez saviola — 1 godzina temu
To nie ukraina jeat naszym wrogiem. Wrogami są pisowcy, konfiarze i braunisci czytaj rosja i wbijcie to sobie dotych pustych łbów
2

Zglos post

Reklama

Komentarze

2
G
geronimo 🎖️ Snajper
1 godzina temu

" pisowcy, konfiarze i braunisci " Chca prowadzic Polske na wschod, nie pasuje im europejska cywilizacja, wolno im, niech sami tam jada!

2

Zglos komentarz

K
1 godzina temu

Miller ostro o zwracaniu orderów. "Niech zwrócą MiG-i i czołgi"

-2

Zglos komentarz

Reklama