To co się wyprawia jest straszne.
przez
saviola
— 1 godzina temu
To nie ukraina jeat naszym wrogiem. Wrogami są pisowcy, konfiarze i braunisci czytaj rosja i wbijcie to sobie dotych pustych łbów