Reklama
Reklama

Komentarze

1
G
geronimo 🎖️ Snajper
7 godzin temu

W czwartek Włodzimierz Czarzasty opublikował zdjęcie ze swojego spotkania z Lechem Wałęsą. "Panie Prezydencie. Dziękuję" - napisał. W "Kropce nad i" TVN24 marszałek Sejmu mówił, że to spotkanie było dla niego dużym wydarzeniem. - Dlatego, że uważam pana Wałęsę, w przeciwieństwie do pana Kaczyńskie...

W czwartek Włodzimierz Czarzasty opublikował zdjęcie ze swojego spotkania z Lechem Wałęsą. "Panie Prezydencie. Dziękuję" - napisał. W "Kropce nad i" TVN24 marszałek Sejmu mówił, że to spotkanie było dla niego dużym wydarzeniem. - Dlatego, że uważam pana Wałęsę, w przeciwieństwie do pana Kaczyńskiego, w przeciwieństwie do pana Nawrockiego, za wielkiego człowieka, który na czele Solidarności razem z innymi ludźmi dokonał pokojowej transformacji - oświadczył Czarzasty.

3

Zglos komentarz

T
6 godzin temu

"Bolek" z czerwonym marszałkiem a nie spotykali się w latach 80 w czerwonym domku?.

-6

Zglos komentarz

Reklama