Podobne posty
Komentarze
1W czwartek Włodzimierz Czarzasty opublikował zdjęcie ze swojego spotkania z Lechem Wałęsą. "Panie Prezydencie. Dziękuję" - napisał. W "Kropce nad i" TVN24 marszałek Sejmu mówił, że to spotkanie było dla niego dużym wydarzeniem. - Dlatego, że uważam pana Wałęsę, w przeciwieństwie do pana Kaczyńskie...
W czwartek Włodzimierz Czarzasty opublikował zdjęcie ze swojego spotkania z Lechem Wałęsą. "Panie Prezydencie. Dziękuję" - napisał. W "Kropce nad i" TVN24 marszałek Sejmu mówił, że to spotkanie było dla niego dużym wydarzeniem. - Dlatego, że uważam pana Wałęsę, w przeciwieństwie do pana Kaczyńskiego, w przeciwieństwie do pana Nawrockiego, za wielkiego człowieka, który na czele Solidarności razem z innymi ludźmi dokonał pokojowej transformacji - oświadczył Czarzasty.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
"Bolek" z czerwonym marszałkiem a nie spotykali się w latach 80 w czerwonym domku?.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane