Reklama
Source: wgrane.pl

Pis-owscy bojówkarze Bąkiewicza urządzają sobie drzemkę na chodniku po słynnej ,,bitwie’’ o Berlin. Już dawno nikt nie przyniósł Polsce tyle wstydu co ta pisowska ,,wycieczka’’ do Niemiec

przez mamamarcina — 1 dzień temu
1

Zglos post

Reklama

Komentarze

1
I
irekpszk 🎖️ Snajper
16 godzin temu

Najebali się, to teraz muszą wytrzeźwieć.

0

Zglos komentarz

Reklama