Bardzo miły był ten lekarz, polecam
przez
chuby1990
— 2 godziny temu
Raczej rozmawiacie tylko z fajnym zdjęciem. Weźcie prawaki to zdjęcie wrzucicie w google w wyszukiwarkę zdjęć. Może już też ktoś rozmawiał z tym zdjęciem prawaki.
Zgłoszenie zostało wysłane