👁️
Tresci dla zalogowanych
Te treści są dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się, aby kontynuować.
W dzisiejszych czasach PiS to obciach i wstyd. Nie dają kasy nie ma składek
Zarobiła krocie a nie płaci składek. Typowy pisowiec. Nie mają granic w swojej chciwości. Za składki...
Nie masz konta? Zarejestruj sie
Wroc