Kaprawym okiem ateisty patrząc ...
przez
RonaldB
— 1 godzina temu
Ja podnoszę! Nie byłem siłą ochrzczony, w ogóle nie byłe ochrzczonym. Moi rodzice to inteligentni i wykształceni ludzie, którzy w bajki, gusła i zabobony i boga urojonego nie wierzą.
Zgłoszenie zostało wysłane