Reklama
Reklama

Komentarze

1
A
alebajer 🎖️ Snajper
1 godzina temu

Witam wszystkich zgromadzonych. Powie ktoś o co chodzi z tą nową wiochą? Dawno nie zaglądałem, a tu nagle jakby mniej absurdów politycznych i jacyś użytkownicy wylecieli. O co chodzi?

-1

Zglos komentarz

T
1 godzina temu

Pomału usuwane są lewackie trolle, ale te tałatajstwo pączkuje

-1

Zglos komentarz

A
alebajer 🎖️ Snajper
1 godzina temu

No spoko. Właśnie dlatego nie zaglądałem, bo trochę przesyt durnych memów, nissinów i innych mądrali. Może w końcu będzie porządek.

2

Zglos komentarz

B
baxbany 🎯 Wyjadacz
1 godzina temu

Znamy to. Polska tylko dla prawaków i księży pe****lii. Nie zapomnijcie o swoim bohaterze Bąkiewiczu!

-2

Zglos komentarz

B
baxbany 🎯 Wyjadacz
1 godzina temu

Przygotowują się prawacy na wygraną towarzysza Kaczyńskiego w najbliższych wyborach. To taki prawacki hołd dla ryskich zawszonych zdrajców!

-1

Zglos komentarz

Reklama