Podobne posty
Komentarze
1
A
alebajer
🎖️
Snajper
1 godzina temu
Witam wszystkich zgromadzonych. Powie ktoś o co chodzi z tą nową wiochą? Dawno nie zaglądałem, a tu nagle jakby mniej absurdów politycznych i jacyś użytkownicy wylecieli. O co chodzi?
-1
Zglos komentarz
✓
Zgłoszenie zostało wysłane
T
-1
Zglos komentarz
✓
Zgłoszenie zostało wysłane
A
alebajer
🎖️
Snajper
1 godzina temu
No spoko. Właśnie dlatego nie zaglądałem, bo trochę przesyt durnych memów, nissinów i innych mądrali. Może w końcu będzie porządek.
2
Zglos komentarz
✓
Zgłoszenie zostało wysłane
B
baxbany
🎯
Wyjadacz
1 godzina temu
Znamy to. Polska tylko dla prawaków i księży pe****lii. Nie zapomnijcie o swoim bohaterze Bąkiewiczu!
-2
Zglos komentarz
✓
Zgłoszenie zostało wysłane
B
baxbany
🎯
Wyjadacz
1 godzina temu
Przygotowują się prawacy na wygraną towarzysza Kaczyńskiego w najbliższych wyborach. To taki prawacki hołd dla ryskich zawszonych zdrajców!
-1
Zglos komentarz
✓
Zgłoszenie zostało wysłane