Reklama
Kaczyński w Oleśnicy: „Nie ma na świecie ludzi dużo mądrzejszych ode mnie”.

Kaczyński w Oleśnicy: „Nie ma na świecie ludzi dużo mądrzejszych ode mnie”.

przez geronimo — 2 godziny temu
0

Zglos post

Reklama

Komentarze

0

Brak komentarzy. Badz pierwszy!

Reklama