Podobne posty
Komentarze
2jak się zrobiło doktorat z gruzu i patyków to nawet 15 lat jest dobrym wiekiem
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
To chyba był najmłodszym doktorem, skoro go robił, jak miał 20 lat. Tylko dlaczego sam pisze w swojej biografii, że doktorat uzyskał w 2013 roku, czyli dziesięć lat później, jak miła lat 30. A nie czekaj, przecież nie ma informacji kiedy zaczynał. Może rzeczywiście robił go ponad 10 lat, bo był taki...
To chyba był najmłodszym doktorem, skoro go robił, jak miał 20 lat. Tylko dlaczego sam pisze w swojej biografii, że doktorat uzyskał w 2013 roku, czyli dziesięć lat później, jak miła lat 30. A nie czekaj, przecież nie ma informacji kiedy zaczynał. Może rzeczywiście robił go ponad 10 lat, bo był taki zdolny. To by pasowało. Jak miał 20 lat to rozpoczął studia i mógł od razu otworzyć przewód doktorki, tego nie wiadomo. Może nawet otworzył kilka, żeby może jakiś się udało skończyć.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane