Fotowoltaika pracuje obecnie z mocą prawie 2x większą od pracujących mocy w węglu.
przez
Fedora2
— 2 godziny temu
Dzięki temu nie obawiamy się powtórki z 2015 r., kiedy ze względu na problemy z elektrowniami węglowymi i upały trzeba było wprowadzać w Polsce 20. stopień zasilania.