Kaprawym okiem ateisty patrząc ...
przez
RonaldB
— 3 godziny temu
Dając lekarzowi, mogą być realne zyski, dajesz szamanowi dostajesz bezwartościowe bajki, zabobony i gusła. Zadziwiającym jest to, że nawet katoliccy talibowiem jak zachorują , ś**ńskim truchtem udają się do lekarza, nie szamana. Czyli ufają nauce nie swemu urojonemu bogu!
Zgłoszenie zostało wysłane