Reklama
Reklama

Komentarze

5
S
ssiomek 🌾 Wieśniak
14 lat temu

to na mistrzów powinno trafić, nie na wiochę

0

Zglos komentarz

L
Liberte 😏 Szyderca
14 lat temu

Dooobreeee

0

Zglos komentarz

M
MaarQo 🌾 Wieśniak
14 lat temu

nooo pół mistrzów tu kopiujecie

0

Zglos komentarz

L
lajcik3 🌾 Wieśniak
14 lat temu

hehe wyobraziłem to sobie

0

Zglos komentarz

M
mastrak 🌾 Wieśniak
14 lat temu

ehhh kolejna osoba która chce podbudować sobie ego dostając się na główną przez wrzucanie skrinów z mistrzów... już nie zamazuj tak bezczelnie napisu "mistrzowie.o" w prawym dolnym rogu, szkoda zachodu

0

Zglos komentarz

Reklama