Reklama
Reklama

Komentarze

29
R
refia 💩 JP 100%
13 lat temu

Znam Ja wiem skąd pochodzi , kim jest to jest wiocha całkowita żal......

0

Zglos komentarz

Y
Yuzol 💩 JP 100%
13 lat temu

Ogol nogi iiii wyyyreeluuguj brwiii

0

Zglos komentarz

M
mimi19821982 🌾 Wieśniak
13 lat temu

miss california

0

Zglos komentarz

M
mimi19821982 🌾 Wieśniak
13 lat temu

to dlatego ze w kaliszu i okolicach tyle sie cebuli je i potem takie cukierki kwasne

0

Zglos komentarz

D
dzikiew 😏 Szyderca
13 lat temu

weź dziecko szmate i podłogę umyj bo matka zap eldala po 12 godzin i musi chować takiego darmozjada !

0

Zglos komentarz

M
mich9931 💩 JP 100%
13 lat temu

HAhahaha aska P:D

0

Zglos komentarz

W
wdowa20.6 🎯 Wyjadacz
13 lat temu

Wiocha z dodającego to zdjęcie. Brak opisu jak nie umiesz zrobić screen to lepiej nic nie dodawaj.A dziewczyna przynajmniej naturalna i wiochy brak.

0

Zglos komentarz

S
scahtten 🌾 Wieśniak
13 lat temu

na modelkę to nie ale na manekina do H&M po zakryciu głowy by się nadała pewnie ;)

0

Zglos komentarz

R
Renia_400 🏹 Łowca
13 lat temu

Głupią minę ma, to fakt. Czy na modelkę się nadaję to nie wiem, ale przydałoby się jej parę zabiegów kosmetycznych.

0

Zglos komentarz

F
Fafikuleniek 😏 Szyderca
13 lat temu

Chyba paramodelką :D

0

Zglos komentarz

S
slawomirek1234 🌾 Wieśniak
13 lat temu

W sumie na modelkę się nadaje,bo one wcale lepiej nie wyglądają

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
13 lat temu

Przaśna ta modelka

0

Zglos komentarz

O
okeyos 💩 JP 100%
13 lat temu

jakby nalozyla tapete to w komentach byloby tylko ruchalbym;/ idzzzzzcie ogloadac naturalne panny na redtube ;]

0

Zglos komentarz

H
h4cker 🏹 Łowca
13 lat temu

Podpis to ja sobie sam mogę przeczytać a to jest zwykła ściema... wiochy brak...

0

Zglos komentarz

C
chillinjjj 🌾 Wieśniak
13 lat temu

3/4 modelek tak właśnie wygląda bez makijażu i photoshopa :)

0

Zglos komentarz

J
jurajska333 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Modelki z reguly nie sa urodziwe wiec nie myl modelki z fotomodelka bo ta akurat musi byc ladna

0

Zglos komentarz

K
kasieczek91 💩 JP 100%
14 lat temu

ale laska, wow:/

0

Zglos komentarz

N
Nemesia 🏹 Łowca
13 lat temu

Znowu dzieci robią sobie na złość, ferie jeszcze trwają.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
13 lat temu

Nie jest zbyt atrakcyjna, ale przecież to nie jej wina. Za to potrafi się bawić i ma do siebie dystans, coś czego zapewne Tobie brakuje, droga autorko absurdu.

0

Zglos komentarz

P
Paolcia2486 😏 Szyderca
13 lat temu

Widzę młodą dziewczynę, niezbyt urodziwą, ale za to bez tapety, skromnie ubraną, strojącą głupią minę. Ludzie, za takie rzeczy to połowa ludzkości powinna tu trafić. Znaleźli się wszyscy piękni i dostojni by oceniać czyjąć urodę.

0

Zglos komentarz

M
majusia123 🌾 Wieśniak
13 lat temu

paszczur jak sto huji

0

Zglos komentarz

H
HelenaPazdzioch 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Jesli ona jest brzydka, to wy nie widzieliscie brzydkich ludzi

0

Zglos komentarz

S
Sopranogl 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Modelka z wyciętego lasu

0

Zglos komentarz

X
xWdoWAx 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Nie każdy jest taki idealny jak wy, a wasze komentarze są de**lne i żal mieć je nawet w du**e.

0

Zglos komentarz

D
Dobryniga 🏹 Łowca
13 lat temu

Skoro nasze komentarze masz gdzieś,to po co logujesz się na ty portalu?

0

Zglos komentarz

O
oburzony 💩 JP 100%
13 lat temu

A czego nie żal Ci mieć w du**e? Możesz pisać prywatnie, jak tu się wstydzisz o tym opowiadać. Pozdro, kisaczki.

0

Zglos komentarz

X
xWdoWAx 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Mam środkowy palec, którym czule Was pier*olę :) Narka, siemka, pa :P

0

Zglos komentarz

O
oburzony 💩 JP 100%
13 lat temu

No to niezła z Ciebie ladacznica, joł.

0

Zglos komentarz

X
xWdoWAx 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Odbij czopie :P

0

Zglos komentarz

O
oburzony 💩 JP 100%
13 lat temu

Okej, odbijam: Chyba dawno Cię nikt nie przenicował, że tak się prujesz, elo.

0

Zglos komentarz

M
mouse-in-house 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Tak? To gdzie jest ten podpis ?

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
13 lat temu

Oj tam, jak ktoś nie umie zrobić screena to musi przepisywać durne opisy;)

0

Zglos komentarz

O
oburzony 💩 JP 100%
13 lat temu

Co za gimbo kostropysz? Można dostać kiły od patrzenia na zdjęcie.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
13 lat temu

A od patrzenia na ciebie można od razu się rozłożyć..piękny Alwaro.

0

Zglos komentarz

E
Eclat_Lunaire 😏 Szyderca
13 lat temu

Rybko rozumiem, że masz na myśli putrefactio, o innym rozkładzie w tym wypadku nie ma mowy

0

Zglos komentarz

S
sylwiola 🌾 Wieśniak
14 lat temu

księżniczka?:P

0

Zglos komentarz

B
BEERserker 🌾 Wieśniak
14 lat temu

...

0

Zglos komentarz

J
jupit3 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Łomem paskudę

0

Zglos komentarz

P
pati94F 🌾 Wieśniak
14 lat temu

o kurde znam ja

0

Zglos komentarz

Reklama