Reklama
Reklama

Komentarze

22
M
muzzy123 🌾 Wieśniak
14 lat temu

worker lost bet borat swimsuit drugi wynik od gory w googlu, reszta zdjec

0

Zglos komentarz

S
sylwestersliffer 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Borat Wersja XXXXXL

0

Zglos komentarz

K
kuszpit_jan 🌾 Wieśniak
14 lat temu

To pewnie był zakład :)

0

Zglos komentarz

C
czarnax92 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Prawie jak Borat. ;]

0

Zglos komentarz

M
madzia1289 🌾 Wieśniak
14 lat temu

fuj.......

0

Zglos komentarz

X
xDPaLiiNkAxD 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Ciekawe czy miał byś odwage powiedzieć to w twarz . Łatwo w taki sbosub obrażać

0

Zglos komentarz

D
djczonas 🌾 Wieśniak
14 lat temu

naucz sie pisać pustaku ;D

0

Zglos komentarz

S
SexOnfire 💩 JP 100%
14 lat temu

Paulina nie jec bo gruba bedziesz i d**a ci nie urośnie

0

Zglos komentarz

D
Digi_Dagi 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Brat Borata :D

0

Zglos komentarz

S
swiatelko 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Po dodaniu powinno być ostrzeżenie dla ludzi o słabych żołądkach

0

Zglos komentarz

V
vieniu 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Po prawej siedzi bronek

0

Zglos komentarz

M
marta1986 🌾 Wieśniak
14 lat temu

myśle że widok tego pana działa lepiej niz kawa, moze to po prostu zakladowy budzik:)

0

Zglos komentarz

R
radomir94 🌾 Wieśniak
14 lat temu

to nie borat to bruno.

0

Zglos komentarz

B
BlackLadybird 🌾 Wieśniak
14 lat temu

biorąc pod uwagę, że wszyscy są w roboczych ciuchach, sądzę, że przegrał zakład ;)

0

Zglos komentarz

N
Nachtmahr 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Nic dziwnego, że wszyscy koledzy się odwrócili.

0

Zglos komentarz

K
kozi87 🌾 Wieśniak
14 lat temu

to był przegrany zakład:) czytałem o tym kolesiu na joemonster czy gdzieś:)

0

Zglos komentarz

T
tradycja 🌾 Wieśniak
14 lat temu

dobrze, że nie widać go z drugiej strony

0

Zglos komentarz

Z
zaganiacz16 🌾 Wieśniak
14 lat temu

tak to był zakład

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
14 lat temu

jak dla mnie to on musiał przegrać jakiś zakład ;P

0

Zglos komentarz

X
xDPaLiiNkAxD 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Mi na ten widok by sie jeść odechciało

0

Zglos komentarz

Z
ziober30 🌾 Wieśniak
14 lat temu

ech te męski gry i zabawy :D:D:D

0

Zglos komentarz

A
apparition 😏 Szyderca
14 lat temu

lol ! Jeżeli to prawda że kolo przegrał zakład, to perfidnych kolegów ma, bo nikt mi nie wmówi że to gustownie wygląda :P

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
14 lat temu

Było kiedyś o nim na gazecie peel, gościu po prostu przegrał zakład z kumplami na budowie.

0

Zglos komentarz

Reklama