Reklama
Reklama

Komentarze

44
W
waesz 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Dobra już wam mówie.... Typek wstawił siebie Photoshopem w jakis pokój... 1 Nie ma nogi 2 Oświetlenie tego typka jest inne niż w pokoju 3 Po ch*j pikselowac kwiatki itp 4 De**l i WIOCHA

0

Zglos komentarz

K
krzychjakub 🌾 Wieśniak
14 lat temu

czy to aby marycha tam za pikselami sie ukrywa ??????

0

Zglos komentarz

M
monalisa 🌾 Wieśniak
14 lat temu

o tym samym pomyślałam ;) oj,zatęskniło mnie się.....

0

Zglos komentarz

M
maya91 🌾 Wieśniak
14 lat temu

i "opalony" w Picniku :) haha

0

Zglos komentarz

K
korek166 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Koza ?! ;DDDD

0

Zglos komentarz

K
kirer2 🏹 Łowca
14 lat temu

to on był jeszcze bardziej wąski??bo niby poszerzył ale efekt żaden...

0

Zglos komentarz

W
Wiesniakznetu 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Nie, po prostu ktoś chciał sie popisać i przerobił komuś pierwsze, lepsze zdjęcie. Następnie wiocha.pl i wciskanie kitu, że sie poszerzył

0

Zglos komentarz

M
Misiu-Pysiu 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Ok...ale dlaczego kwiatki i kawałek drzwi są rozpikselowane???

0

Zglos komentarz

M
monalisa 🌾 Wieśniak
14 lat temu

o tym samym pomyślałam ;) zatęskniło mnie się......

0

Zglos komentarz

M
monalisa 🌾 Wieśniak
14 lat temu

o tym samym pomyślałam ;) zatęskniło mnie się......

0

Zglos komentarz

S
ssij_mi_jaja 🎯 Wyjadacz
14 lat temu

psełdocwaniak

0

Zglos komentarz

P
przemas1991 🌾 Wieśniak
14 lat temu

ale i tak najlepsze jest to co jest zapikselowane;d

0

Zglos komentarz

A
Anonim
14 lat temu

to żeś się popisał ;D

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
14 lat temu

prawie sie posral z tym fotoszopem a efekt i tak mierny

0

Zglos komentarz

S
Spidero 🌾 Wieśniak
14 lat temu

I ta k....a czapka z daszkiem pod górkę ubrana!!! Pasował by do angielskich chavsów wieśniak!!!

0

Zglos komentarz

D
duza_fredka 🌾 Wieśniak
14 lat temu

dziwię się, że całego kwietnika nie ocenzurował... brzydko się kojarzy...

0

Zglos komentarz

A
Anonim
14 lat temu

hahaha jaaak ja go też znaam .. ;D

0

Zglos komentarz

S
slotki 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Taaak Taaak szerzej szerzej jeszcze jeszcze więcej więcej :D Cała wioska się boi już :D

0

Zglos komentarz

U
Ututututu 🌾 Wieśniak
14 lat temu

fotka pl :)) solaryzacja również :D

0

Zglos komentarz

T
tyaa_x3 🌾 Wieśniak
14 lat temu

po co cenzura na kwiatki? o_O

0

Zglos komentarz

D
diwadaktil 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Przy naszym budownictwie to norma jest. Nie rozumiem, czemu tu się dziwić.

0

Zglos komentarz

W
WSzyderca 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Yyy jak pare osób zauważyło na h*ja mu cenzura na kwiatkach??

0

Zglos komentarz

S
Sandritta18 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Cenzura na kwiatkach jest po to zeby ta na "poszerzonych "drzwiach nie rzucala sie w oczy :)

0

Zglos komentarz

M
MyNowatoR 🌾 Wieśniak
14 lat temu

hahahahhahahaha

0

Zglos komentarz

R
Rozruchnik 🌾 Wieśniak
14 lat temu

kolejny naginacz przestrzenny...

0

Zglos komentarz

R
Ramzes78 🌟 Padawan
14 lat temu

E tam garba z pleców wymazał;-)))))))))

0

Zglos komentarz

K
kubzab1 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Te kwiatki to pewnie nowy rodzaj mariszki :D Dlatego ocenzurował :D

0

Zglos komentarz

P
Paaallaaa92 🌾 Wieśniak
14 lat temu

ja nie wiem co wy kolesie macie z tym powiększaniem swoich górnych rozmiarów :)

0

Zglos komentarz

M
McAron 🌾 Wieśniak
14 lat temu

ale co on tam poszerzał jak dalej wygląda jak chudzinka bidna

0

Zglos komentarz

O
omen100 🏹 Łowca
14 lat temu

chudzi chlopcy sa najlepsi jak dla mnie:)

0

Zglos komentarz

J
JokaVa.Studio 🌾 Wieśniak
14 lat temu

nie wiem co on chciał uzyskać tym zdj. w fotoshopie :D

0

Zglos komentarz

J
jurass 💩 JP 100%
14 lat temu

ahahahaha jak ja go znam

0

Zglos komentarz

C
Czarna7315 💩 JP 100%
14 lat temu

ja też go znam :D

0

Zglos komentarz

T
terefererikitiki 🌾 Wieśniak
14 lat temu

i ja :D

0

Zglos komentarz

M
meggy84 🌾 Wieśniak
14 lat temu

ha ha ha ale pajac ... i te ocenzurowane kwiatki ...

0

Zglos komentarz

P
PrawdaBoli 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Jak się przyjrzycie to zobaczycie też dorobioną opaleniznę :/

0

Zglos komentarz

S
Strzygaa 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Tożsamość roślin pozostała nieujawniona.

0

Zglos komentarz

N
natalia15l 🌾 Wieśniak
14 lat temu

tożsamość Jezusa pozostała

0

Zglos komentarz

S
Sonny1908 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Nie ma jednej nogi :D:D

0

Zglos komentarz

H
Hryc 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Pewnie mu sąsiad mieszkanie zalał i drzwi się wypaczyły :D :D

0

Zglos komentarz

T
TheMalutkaona 🌾 Wieśniak
14 lat temu

albo po prostu ktoś ściągnął sobie jego zdjęcie i przerobił wstawiając to zatem na wiochę.. No nic, puści ludzie i tyle ;-)

0

Zglos komentarz

G
gaabryskaa 🌾 Wieśniak
14 lat temu

eh chlopcy i ch marzenia...

0

Zglos komentarz

G
gaabryskaa 🌾 Wieśniak
14 lat temu

i ich

0

Zglos komentarz

O
omen100 🏹 Łowca
14 lat temu

ruchalabym:D haha

0

Zglos komentarz

N
natalia15l 🌾 Wieśniak
14 lat temu

masz czym? ;D "haha"

0

Zglos komentarz

O
omen100 🏹 Łowca
14 lat temu

on ma;D

0

Zglos komentarz

R
rafaelllo1234 😏 Szyderca
14 lat temu

zanam go :D hahaha

0

Zglos komentarz

U
uriaheep 🌾 Wieśniak
14 lat temu

typowy gamoń, jego koledzy pewnie identycznie ubrani jak wielu tym podobnych baranów

0

Zglos komentarz

S
Sonny1908 🌾 Wieśniak
14 lat temu

A co kur*a lepiej chodzić w rurkach, najkach dunkach dla pokolenia pe**łów i z szaliczkiem na słońcu?

0

Zglos komentarz

O
omen100 🏹 Łowca
14 lat temu

fajnie jest ubrany

0

Zglos komentarz

S
Skylines 🌾 Wieśniak
14 lat temu

mniejsza z futryną jak on stoi na jednej nodze?:D

0

Zglos komentarz

D
dawidek1113k 🌾 Wieśniak
14 lat temu

drzwi jak w minecrafcie:D

0

Zglos komentarz

F
fenoloftaleina 💩 JP 100%
14 lat temu

koza?

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
14 lat temu

Nawet kontakt się wygiął...

0

Zglos komentarz

S
Sarr 🌾 Wieśniak
14 lat temu

ciekawe dlaczego kwiatki ocenzurowane? :)

0

Zglos komentarz

Reklama