Reklama
Reklama

Komentarze

4
N
NeskaXD 🌾 Wieśniak
14 lat temu

zdjęcie zajebiste . nie wiem w czym tu jest wiocha..

0

Zglos komentarz

M
Mia1987 🌾 Wieśniak
14 lat temu

zgadzam sie .

0

Zglos komentarz

S
SiostraDemona 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Moim zdaniem zdjęcie jest zajebiste, naprawdę fajny pomysł, bardzo artystyczny. Nie wiem gdzie tu wiocha...

0

Zglos komentarz

R
Rebuz82 🌾 Wieśniak
14 lat temu

wieśniak sztuki nie zauważy, choćby spadła na niego Panorama Racławicka... Plus dla Gabryśki, minus dla pana P...

0

Zglos komentarz

Reklama