Reklama
Są jeszcze kraje gdzie społecznicy mają się dobrze

Są jeszcze kraje gdzie społecznicy mają się dobrze

przez ginter — 14 lat temu
3

Zglos post

Reklama

Komentarze

2
A
abraxus 🌾 Wieśniak
14 lat temu

bylo? u nas jest tak to dzis

0

Zglos komentarz

G
ginter 🌟 Padawan
14 lat temu

ale społeczniacy nie noszą już opasek na ramieniu ;)

0

Zglos komentarz

V
ventrix 🌾 Wieśniak
14 lat temu

no niestety, a powinno być inaczej.

0

Zglos komentarz

Reklama