Reklama
Reklama

Komentarze

38
P
piniponka 🌾 Wieśniak
14 lat temu

koles wyglada jakby wlasnie narobil w gacie :D

0

Zglos komentarz

F
fearsometickler 😏 Szyderca
14 lat temu

Saturday night fever. Choć do Travolty jeszcze trochę brak

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
14 lat temu

To są efekty uboczne po Saturday night fever.

0

Zglos komentarz

J
jarussw 🏹 Łowca
14 lat temu

pasty mu sie pokończyły

0

Zglos komentarz

K
kawalrafala 😏 Szyderca
14 lat temu

Więcej tych pe**łów nie było? Koniec świata już blisko

0

Zglos komentarz

K
kawalrafala 😏 Szyderca
14 lat temu

Jakieś pedzie mnie minusują, coraz więcej tej stonki

0

Zglos komentarz

M
Munde4 🌾 Wieśniak
14 lat temu

To dziewczyna czy chłopak? hehe :p

0

Zglos komentarz

A
asasyn89 🌾 Wieśniak
14 lat temu

z jakiego laboratorium TO ucieklo?

0

Zglos komentarz

M
Mr.NoisY 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Nie no gość przegina z siłownią i sterydami:)

0

Zglos komentarz

S
siwy809 💩 JP 100%
14 lat temu

PPPPPPPPPPPPPEEEEEEEEEEEEEEEDDDDDDDDDDDDDDAAAAAAAAAAAAAAAŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!xD

0

Zglos komentarz

K
Kreminskaa 💩 JP 100%
14 lat temu

Boniu ... ale chwaścior.

0

Zglos komentarz

A
alicja2758 🌾 Wieśniak
14 lat temu

haha cud miód

0

Zglos komentarz

X
xPogromczynix 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Na dobre to mu nie wyjdzie.

0

Zglos komentarz

Z
ZKRZ 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Trudno choroba zbiera żniwa

0

Zglos komentarz

M
misiek.84 💩 JP 100%
14 lat temu

pe**lskie "ciacho"

0

Zglos komentarz

P
przytul_inc 🌾 Wieśniak
14 lat temu

A ja w ogóle ciekawy jestem czy kolo jest homo. Bo ostatnio to i hetero lubią zrobić z siebie id**tę :X

0

Zglos komentarz

T
TakaCzarna 🌾 Wieśniak
14 lat temu

a mówią że w muzyce disco nie ma Sexu , ej nie sorry w tym klesiu wgl nie ma Sexu...! Bleee... współczuje jego dziecia ja je mieć będzie...

0

Zglos komentarz

M
magdalenkawtf 🌾 Wieśniak
14 lat temu

ah... gdzie ci dawni, prawdziwi mężczyźnie??!!?!?! Ja się do ciężkiego ch*ja pytam... :o

0

Zglos komentarz

P
patryksrubek 🌾 Wieśniak
14 lat temu

elvis żyje!!!! tylko ze w innej formie

0

Zglos komentarz

D
damnbitch 🌾 Wieśniak
14 lat temu

za cienki nawet do gejowskiego porno :D

0

Zglos komentarz

D
daro52122 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Hahaha !! ja pier*ole :D Najgorsze to że ja go znam ://// !!!!

0

Zglos komentarz

N
niewiemcotuwpisac 😏 Szyderca
14 lat temu

"I'm sexy and I know it.." :D

0

Zglos komentarz

N
nick-16 😏 Szyderca
14 lat temu

On sprząta, ubrał się pod kolor wiadra i miotły za nim

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
14 lat temu

" Gdzie Ci mężczyźni? Prawdziwi tacy ... "

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
14 lat temu

Jestem

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
14 lat temu

ty????? ty grubasie prawdziwym mezczyzna? trzymajcie mnie bo ze smiechu padne

0

Zglos komentarz

E
eklerek098 🌾 Wieśniak
14 lat temu

o ku*wa.... jestem nawet tolerancyjny ale kolo tego typa to nawet bym nie chcial stanac... nie mozliwe, zeby jakiejs kobiecie sie podobal

0

Zglos komentarz

K
Kostrzyn2012 💩 JP 100%
14 lat temu

"przed wyjazdem na ŁAJT SENSEJSZON"

0

Zglos komentarz

C
cropp23 🌾 Wieśniak
14 lat temu

jeszcze ch*ja w nogawce brakuje.... .

0

Zglos komentarz

I
izuniasisunia 🌾 Wieśniak
14 lat temu

skąd się tacy biorą???

0

Zglos komentarz

A
Asik88 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Myśli że jest za******y

0

Zglos komentarz

S
skejt187 🏹 Łowca
14 lat temu

to nie zaden style tylko wiocha na calego...

0

Zglos komentarz

A
ak47 🏹 Łowca
14 lat temu

Gdzie obowiązkowa służba wojskowa??????????? Oj dała by szkołę życia.

0

Zglos komentarz

T
theeminemshow22 🌾 Wieśniak
14 lat temu

wyglada jakby srał w gacie..

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
14 lat temu

ONa co mu tyle szczoteczek do zębów?

0

Zglos komentarz

M
maszynadoszycia 🌾 Wieśniak
14 lat temu

takiego to tylko do wojska wysłać tam by go nauczyli jak zachowuje się prawdziwy facet.,.

0

Zglos komentarz

R
RypuCypu 🌟 Padawan
14 lat temu

Pała i ciasne drzwi!! tam by się oduczyło pe**lstwa

0

Zglos komentarz

S
space13579 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Albo męski ród wymiera,albo przybywa porąbańców...

0

Zglos komentarz

N
Nachtmahr 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Na co mu tyle szczoteczek? Robi tyle lodów, że nie wyrabia z myciem zębów?

0

Zglos komentarz

P
przytul_inc 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Ej, a ty masz w domu na każdą szczoteczkę oddzielny kubeczek? :D

0

Zglos komentarz

S
satlaros 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Kolejne "ciacho" wg nastolatek

0

Zglos komentarz

P
paranoya 🏹 Łowca
14 lat temu

Broń Boże! "Ciachem" jest tylko i wyłącznie w swoim mniemaniu :)

0

Zglos komentarz

N
Nachtmahr 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Ja jestem nastolatką i jakoś nie uważam go za "ciacho". W ogóle nie używam tego pokemońskiego określenia.

0

Zglos komentarz

Z
zmyslowy.edek 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Wg. mnie najlepsze sa te szczoteczki. Niebieska do zebow a czerwona do odbytu...

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
14 lat temu

Mucha Plujka.

0

Zglos komentarz

Reklama