Reklama
Reklama

Komentarze

6
Z
zamerr 🌾 Wieśniak
14 lat temu

haha swiadectwo lukasa !! LUBIE TO !!

0

Zglos komentarz

G
gapa123 😏 Szyderca
14 lat temu

Łapki w górę ; p

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
14 lat temu

Pogratulować. Który rok w gimnazjum? Dudek by się cieszył z przedłużenia kontraktu...

0

Zglos komentarz

K
kolonawesolo 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Wielki szacun

0

Zglos komentarz

P
pantereczka 🌾 Wieśniak
14 lat temu

takiego gó*****za to do obozu pracy zamknąć.

0

Zglos komentarz

G
gapa123 😏 Szyderca
14 lat temu

Świadectwo po 2 klasie gim. To świadectwo kolegi z klasy... Popularne już na wielu portalach ; d

0

Zglos komentarz

Reklama