Reklama
Reklama

Komentarze

2
X
xman69 🌾 Wieśniak
14 lat temu

było już ...ale zaginęło w akcji ... i pisałem wtedy "Muniek Staszczyk??"

0

Zglos komentarz

M
majorka90 🌾 Wieśniak
14 lat temu

No faktycznie , takie z Ciebie "ciacho" że tylko cię brać :/ obleśniak z za wysokim ego .

0

Zglos komentarz

Reklama