Reklama
Reklama

Komentarze

4
M
MalyKociak 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Fajny ciuszek:) Ja tam nic do niej nie mam. Ubrała się trochę inaczej niż wszyscy, a już ją ktoś krytykuje za indywidualizm. Znalazła się tu tylko dlatego, że zazdrościcie jej odwagi:) Jest oczywiście -.

0

Zglos komentarz

K
kotletschabowy 🌾 Wieśniak
14 lat temu

jak mnie wkurzają takie tytuły zdjęć. Nie mogła się dziewczyna ubrać tak wychodząc gdzieś na jakąś imprezę, zabawę tematyczną. Od razu wiocha bo ktoś to tu wrzucił. Czasami trzeba się zastanowić troszkę co się wrzuca i jak nazywa...

0

Zglos komentarz

D
dick_bzz 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Przecież widać, że to jakieś przygotowania do balu kostiumowego. Wiochy niet.

0

Zglos komentarz

P
piermieron 🌾 Wieśniak
14 lat temu

fajna

0

Zglos komentarz

Reklama