Reklama
Reklama

Komentarze

3
H
hempgru91 🌾 Wieśniak
14 lat temu

starość nie radość

0

Zglos komentarz

E
elektrownik 😏 Szyderca
14 lat temu

2023 ? Czy nadal leci moda na sukces ?

0

Zglos komentarz

K
Kalin6n 🌾 Wieśniak
14 lat temu

patrząc na to zdjęcie, już wiem co zjem na śniadanie - naleśniki!

0

Zglos komentarz

Reklama