Reklama
Reklama

Komentarze

3
H
hugoniusz 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Bydło jest łase na "łapki", bydło nie myśli racjonalnie, byle dostać "łapkę". Wrrrrrrrrrrr wieśniaki, wracać do obory!

0

Zglos komentarz

P
Panterkova 😏 Szyderca
14 lat temu

Dobre, ja nie rozumiem tych ludzi... To tylko jakieś pieprzone punkty ! To nie rl... Trzeba mieć umiar z komputerem...

0

Zglos komentarz

E
Emeq88 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Modna była ta forma przy niedawnych wyborach..."Kto nie lubi pana X łapka w górę" itp... No mam nadzieję, ze tak nie zostanie...

0

Zglos komentarz

F
Frocia 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Jednak jest i się rozprzestrzenia jak choroba jeszcze gorsze niż dziubki

0

Zglos komentarz

Reklama