Reklama
Reklama

Komentarze

139
B
bajbaga 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Dla mnie bardziej zabawny, niż głupi.

0

Zglos komentarz

M
Mower 😏 Szyderca
14 lat temu

dobre xd ale pomysł jest nie ma co

0

Zglos komentarz

D
Dolcisssima 🌾 Wieśniak
14 lat temu

bezpieczny seks ;]

0

Zglos komentarz

N
neposz 🎖️ Snajper
14 lat temu

ale fajans...

0

Zglos komentarz

M
mkt21 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Co dwie głowy,to nie jedna :)) Dobre

0

Zglos komentarz

D
daxov 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Ja pier*ole...

0

Zglos komentarz

A
Amissu 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Współczuję temu kto musiał mieć swoją głowę pod łoniakami innych...

0

Zglos komentarz

H
hkp23 🎖️ Snajper
14 lat temu

o kur...:) dobre

0

Zglos komentarz

M
Malina8807 🌾 Wieśniak
14 lat temu

hahahah XD najlepsze :)z jakiego kraju pochodzi ten zespół ?

0

Zglos komentarz

X
xwolfikx 🌾 Wieśniak
14 lat temu

USA

0

Zglos komentarz

E
exxoi 🌾 Wieśniak
14 lat temu

LOOOOL

0

Zglos komentarz

C
cynamon123 🌾 Wieśniak
14 lat temu

o kur... :)

0

Zglos komentarz

C
cocaine.girl 🌾 Wieśniak
14 lat temu

aaaa to są ci od barbry streisand xd

0

Zglos komentarz

P
Petersons 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Chore i genialne :D

0

Zglos komentarz

P
paciaaa18 🌾 Wieśniak
14 lat temu

aaa zajebongo to jest ;D

0

Zglos komentarz

D
ddaammiiaann1989 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Ciekawe ile dostali za zagranie krocza? ;)

0

Zglos komentarz

G
goleszczak 🌾 Wieśniak
14 lat temu

slabe, nie ogladalem

0

Zglos komentarz

J
johny1515 🌾 Wieśniak
14 lat temu

najlepszy moment z piłeczką do tenisa :P

0

Zglos komentarz

A
alek1240 💩 JP 100%
14 lat temu

polewa hah

0

Zglos komentarz

M
MannGegenMann 🌾 Wieśniak
14 lat temu

WFT?!?! oO

0

Zglos komentarz

M
MannGegenMann 🌾 Wieśniak
14 lat temu

raczej WTF. Po prostu zamurowalo

0

Zglos komentarz

K
kefalos 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Chyba Big Stupid Videoclip

0

Zglos komentarz

Z
ziome-k 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Trzeba mieć łeb, żeby coś takiego wymyślić, a tym bardziej ogarnąć ;)

0

Zglos komentarz

X
xwolfikx 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Teledysk kozacki i nutka wpada w ucho :D

0

Zglos komentarz

U
UlicznyFlow 🌾 Wieśniak
14 lat temu

teledysk kozak, ale z tą nutką to bym nie przesadzała :D

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
14 lat temu

teledysk jest za******y, kto uwaza inaczej ten dretwa faja

0

Zglos komentarz

A
asdfghjklass 💩 JP 100%
14 lat temu

Hhahahaha Zajebiste ! , xd :D ;P

0

Zglos komentarz

L
liz86 🌾 Wieśniak
14 lat temu

To sie nazywa dopiero duzy bober :D

0

Zglos komentarz

N
night09 🌾 Wieśniak
14 lat temu

hahahahaha lol :D

0

Zglos komentarz

I
idj95 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Haha. Trzeba być naprawdę na haju, żeby coś takiego wymyślić.

0

Zglos komentarz

S
sesemonda 🌾 Wieśniak
14 lat temu

O matko... jakim trzeba być przychlastem, żeby coś takiego wymyślić? :D Końcówka powala....

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
14 lat temu

Wyobraznie ma :/

0

Zglos komentarz

M
mala16 💩 JP 100%
14 lat temu

hahhah mnie to rozwaliło :) ale ludzie maja pomysły ;p dobre dobre ;p

0

Zglos komentarz

W
wrytmieczoczo 😏 Szyderca
14 lat temu

Jebłam :)

0

Zglos komentarz

P
pikowanadama 😏 Szyderca
14 lat temu

pomysl bardzo fajny i dosadny

0

Zglos komentarz

M
Madzik19851 💩 JP 100%
14 lat temu

Nie wiem nawet,jak to określić...teledysk wymyślił chyba ktoś,kto na co dzień nie używa rozumu...żałosne...

0

Zglos komentarz

G
golew 😏 Szyderca
14 lat temu

Dezodorantem po oczach :D Autorzy muszą mieć dobrego dilera :) Tak, czy siak, śmieszne, chociaż w pewnych momentach czułem się uhh zniesmaczony ;)

0

Zglos komentarz

S
sandrolinka16 🌾 Wieśniak
14 lat temu

nie ogarniam tego teledysku ktos mial ladnie nasrane w bani ;]

0

Zglos komentarz

S
Skrillexis 💩 JP 100%
14 lat temu

ahhahaahhahahahaa. Doooobre!

0

Zglos komentarz

J
JAMs 🌾 Wieśniak
14 lat temu

dla takich filmików powstał internet xD

0

Zglos komentarz

H
Hubiv8 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Dosłowna interpretacja drugiej męskiej głowy :)

0

Zglos komentarz

H
Harpia 🌾 Wieśniak
14 lat temu

a co z płcią przeciwną?

0

Zglos komentarz

J
JebieWdenkoo 🌾 Wieśniak
14 lat temu

CO dwie głowy to nie jedna :)

0

Zglos komentarz

E
Emotka001 💩 JP 100%
14 lat temu

Nie było warto :/ Jak pierwszy raz usłyszałam tą piosenkę, to mi się spodobała, ale teraz już wiem, że nie mam ochoty jej nigdy słyszeć.

0

Zglos komentarz

E
ev_ce 🌾 Wieśniak
14 lat temu

moim zdaniem bardzo dobrze określa dzisiejszą rzeczywistość.

0

Zglos komentarz

J
Jack_Daniels 😏 Szyderca
14 lat temu

masakra....

0

Zglos komentarz

N
Neysa 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Orzesz Ty... o.O

0

Zglos komentarz

P
pati1727 🎯 Wyjadacz
14 lat temu

buuhahahah takie głupie,że az smieszne :D

0

Zglos komentarz

I
ireneo61 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Jak juz pół wieku chodze po tym swiecie to jeszcze czegoś bardziej kr***nskiego nie widzialem

0

Zglos komentarz

D
dyabeu 🌾 Wieśniak
14 lat temu

bo niektórzy to myślą tylko tą głową na dole :d

0

Zglos komentarz

N
nektarynka666 🏹 Łowca
14 lat temu

Zatkało mnie dosłownie...

0

Zglos komentarz

G
gagosia123 💩 JP 100%
14 lat temu

o ja pier....!!!

0

Zglos komentarz

A
Anonim
14 lat temu

przeciez to jest swietne! nie macie czasem wrazenia ze wacek zyje wlasnym zyciem...staje w najmniej odpowiednim momencie albo wrecz przeciwnie

0

Zglos komentarz

A
asita887 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Głupawy ten teledysk.

0

Zglos komentarz

M
marlenka8053 🌾 Wieśniak
14 lat temu

ooo ku*wa ...

0

Zglos komentarz

M
milena2461 🌾 Wieśniak
14 lat temu

zajebiste :D

0

Zglos komentarz

K
Kaccu 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Wolę nie pytać jak oni się zabezpieczają...

0

Zglos komentarz

T
Tarlama 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Co to jest? O_o

0

Zglos komentarz

G
gwiazdka24 🌾 Wieśniak
14 lat temu

To jest tak głupie że aż fajne ;D hehe..

0

Zglos komentarz

G
gwiazdka24 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Ej, ten teledysk trzeba zrozumieć, niektórzy po prostu myślą tylko tą głową niżej ^^

0

Zglos komentarz

D
DarkDragon 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Nie wiem jak wam, ale mi sie podoba ^^

0

Zglos komentarz

A
anielka91 🌾 Wieśniak
14 lat temu

To mnie przeraża xD haha co ludzie jeszcze wymyślą? xD

0

Zglos komentarz

Z
Zdzichu93 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Nutka spoko :D

0

Zglos komentarz

I
iquos 🌾 Wieśniak
14 lat temu

hahahahahahah.... za******y pomysł xD

0

Zglos komentarz

K
krzys_z_puchat 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Ueeeee!!!! Nie no bije wszystko ^^ hahahaa:D

0

Zglos komentarz

R
rapp 🎖️ Snajper
14 lat temu

Ahahahahahahahaha! Dawno się tak nie uśmiałem :D:D:D

0

Zglos komentarz

P
pyslawomir 💩 JP 100%
14 lat temu

Glupie ale wciaga

0

Zglos komentarz

C
cielak12345 🌾 Wieśniak
14 lat temu

lol2 xD

0

Zglos komentarz

Y
yoshi1910 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Jak dla mnie to jest teledysk z przesłaniem , trzeba go zrozumieć.

0

Zglos komentarz

M
madlene66 🌾 Wieśniak
14 lat temu

O jaka masakra! Ale brawa za wyobraźnię i odwagę ;)

0

Zglos komentarz

M
mareek910720 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Coś innego xD

0

Zglos komentarz

Q
qazxswedcvfrtgb 🌾 Wieśniak
14 lat temu

haha :D ale beton :P

0

Zglos komentarz

P
pepe2222 🌾 Wieśniak
14 lat temu

no przynajmniej pokazali czym myślą....

0

Zglos komentarz

K
kalusia129 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Spoko teledzysk :)

0

Zglos komentarz

D
davin1 🌾 Wieśniak
14 lat temu

ORYGINALNE xD

0

Zglos komentarz

E
ewanka88 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Hahahahahaha padłam:D

0

Zglos komentarz

C
carl85 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Hehe, może nawet być. Spoczko moment z ping pongiem, hehe ;)

0

Zglos komentarz

S
StJimmy 🌾 Wieśniak
14 lat temu

I DON'T WANT TO LIVE ON THIS PLANET ANYMORE

0

Zglos komentarz

M
moniq969 🌾 Wieśniak
14 lat temu

co to za muza ktoś się orientuje

0

Zglos komentarz

V
vader2504 🌾 Wieśniak
14 lat temu

glupi teledysk ?? glupi to ty masz lep teledysk jest za******y i orginalny

0

Zglos komentarz

R
RuUuda1993 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Ha ha dobre;D

0

Zglos komentarz

X
xxwera888 😏 Szyderca
14 lat temu

hahhhahaha dobre!

0

Zglos komentarz

R
Rudol 🎯 Wyjadacz
14 lat temu

Robienie kariery od krocza nabiera nowego znaczenia :)

0

Zglos komentarz

T
tdkbrabus 🌾 Wieśniak
14 lat temu

teledysk jest pierwsza klasa.

0

Zglos komentarz

S
Stolec_Pierdolec 😏 Szyderca
14 lat temu

brak mi slow :D fajne

0

Zglos komentarz

B
brylantjunior 🌾 Wieśniak
14 lat temu

nie jest głupi tylko poje...bany ale śmieszny jak dla mnie spoko.

0

Zglos komentarz

L
lukas81 🌾 Wieśniak
14 lat temu

to jest zajebiste

0

Zglos komentarz

C
Canitia 🌾 Wieśniak
14 lat temu

haha.. ktos tu ma nasrane w głowie. ; p

0

Zglos komentarz

F
Fion 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Jak dla mnie mega ;) I jeszcze nuta dobra, hehe.

0

Zglos komentarz

K
kolo1230 💩 JP 100%
14 lat temu

hmm...nawet smieszny ale troche zwalony nikt normalny tego nie wymyslil

0

Zglos komentarz

S
Soulstone 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Najgorsze gó**o świata. Grosze jest tylko Coldpaly+ Rihana... żygi w ryju

0

Zglos komentarz

K
KruszeLembasy 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Po 1. RZygi. Po 2. nie rozumiesz przekazu. Po 3 weź nie komentuj tu już ...wiecej

0

Zglos komentarz

K
kasiek_007 🌾 Wieśniak
14 lat temu

:D hahahahahaha :D

0

Zglos komentarz

K
kukufasa 🌾 Wieśniak
14 lat temu

aż mi się nie dobrze zrobiłoO..

0

Zglos komentarz

D
diego3000 🌾 Wieśniak
14 lat temu

hahah gruuubo mają:D

0

Zglos komentarz

A
Anonim
14 lat temu

Bez komentarza O_o

0

Zglos komentarz

B
buni1515 🌾 Wieśniak
14 lat temu

HA HA :D pomysł na bogato :]

0

Zglos komentarz

P
PawelLatanik 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Oglądnijcie to sobie po gibonie!!!!!!

0

Zglos komentarz

S
sweetlips696 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Ha. Na pi****e nie ogarniam ;d

0

Zglos komentarz

F
foxx1977 🌾 Wieśniak
14 lat temu

az se w gacie zajrzalem czy cos nie wyje o_O

0

Zglos komentarz

T
thsziom 🌾 Wieśniak
14 lat temu

mistrzostwo

0

Zglos komentarz

S
szarnec 🌾 Wieśniak
14 lat temu

"Kto mógł wymyślić aż tak głupi teledysk" Odp. Duck Sauce.

0

Zglos komentarz

B
Bunny-chan 🌾 Wieśniak
14 lat temu

o ku*wa mocne xD

0

Zglos komentarz

C
crazybread 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Jeeeebany!

0

Zglos komentarz

B
barbaraaaa 🌾 Wieśniak
14 lat temu

NAJLEPSZY BYŁ FINAŁ TEGO GOSTKA CO PRZEDWCZESNIE SIE "ZRZYGAŁ" Xdddd HAHAHA

0

Zglos komentarz

P
plapartcaaa 💩 JP 100%
14 lat temu

żałosne.

0

Zglos komentarz

K
klimek12 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Hahahah. Nutka zajee.. Teledysk zajee.. I wszystko Okey . ;D Jeśli wymyślili taki teledysk teraz to co będzie później.. Hahahahah.

0

Zglos komentarz

O
OLEEEK01234 🌾 Wieśniak
14 lat temu

O f**k...!!!!!!!!!!!! OMG!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

Zglos komentarz

M
MrPrasi 🌾 Wieśniak
14 lat temu

kozak!!!! koles niezłego ma dilera;D

0

Zglos komentarz

K
KeroK111 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Jest spoko

0

Zglos komentarz

A
alexf12 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Hahaha

0

Zglos komentarz

D
Dziuniaax33 🌾 Wieśniak
14 lat temu

padlam... ;/

0

Zglos komentarz

H
harry70 🌾 Wieśniak
14 lat temu

jak żyję czegoś tak głupiego nie widziałem

0

Zglos komentarz

H
hellrond232 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Uhm, ja to samo:D

0

Zglos komentarz

K
KruszeLembasy 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Bo jesteście za tępi, by doszukać się w tym prawego sensu, który miał zostać w tym przedstawiony....

0

Zglos komentarz

A
Abaddon666 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Powinni tego zabronić :/

0

Zglos komentarz

K
Krasnal5 🎖️ Snajper
14 lat temu

Są ludzie i taborety

0

Zglos komentarz

A
art-b 🏹 Łowca
14 lat temu

hahaha SUPER!

0

Zglos komentarz

A
art-b 🏹 Łowca
14 lat temu

Ci z rozporów są przystojniejsi :)

0

Zglos komentarz

S
SailorMoon 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Czasem w zyciu też tak jest ;)

0

Zglos komentarz

A
asienka17123 🌾 Wieśniak
14 lat temu

hahahahahahahahahaha

0

Zglos komentarz

A
asienka17123 🌾 Wieśniak
14 lat temu

ale zgadzam się z tym są naprawde przystojniejsi :) :D

0

Zglos komentarz

B
better 🌾 Wieśniak
14 lat temu

hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha zmarnowałam 3 minuty życia .

0

Zglos komentarz

I
imogene 🌾 Wieśniak
14 lat temu

jestem zazenowana tymi zygami na koncu

0

Zglos komentarz

P
Pitero_pl 🌾 Wieśniak
14 lat temu

To byl wytrysk :P

0

Zglos komentarz

T
tymonek01 💩 JP 100%
14 lat temu

warto jeśli chcesz sobie zniszczyć mózg albo to co z niego zostało

0

Zglos komentarz

M
memeo 🌾 Wieśniak
14 lat temu

O.o to jest... dziwne co najmniej.

0

Zglos komentarz

M
memeo 🌾 Wieśniak
14 lat temu

zryty mózg. to coś mi się będzie śnić po nocach.

0

Zglos komentarz

M
melerek_19 🌾 Wieśniak
14 lat temu

hahah;))

0

Zglos komentarz

S
Stedeusz55 💩 JP 100%
14 lat temu

masakra! jacy poj*ebani ludzie! co? myślą że przez to zabłysną? i tak LMFAO - Sexy and I know it jest lepsze

0

Zglos komentarz

K
kruszynka1887 🏹 Łowca
14 lat temu

Pffff...od h u j a lepsze. jakiś gejowski teledysk

0

Zglos komentarz

M
meredith0309 💩 JP 100%
14 lat temu

liczy się kreatywność ja jestem na TAK ^^

0

Zglos komentarz

S
SzaSh 💩 JP 100%
14 lat temu

hahaha pomysłowe :D:D

0

Zglos komentarz

V
Vonfluflu 🎖️ Snajper
14 lat temu

Teraz wiem dlaczego się mówi że łeb ma się na dole :D

0

Zglos komentarz

B
Brastin 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Nie ogarniam...hahaha Nadal nie ogarniam... Nadal nie...

0

Zglos komentarz

R
ruda12031 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Bo to jest świat... bliźniaków syjamskich xD

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
14 lat temu

O żaaal.!

0

Zglos komentarz

A
alexf12 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Kto to wymyślił?!hehe

0

Zglos komentarz

S
seksualna258 💩 JP 100%
14 lat temu

o kutwa !! akie to posrane !!1

0

Zglos komentarz

T
taran885 🏹 Łowca
14 lat temu

dobre:D

0

Zglos komentarz

Z
ZielonookaWitch 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Żal po co ludzie wymyślają tak de**lne teledyski ???

0

Zglos komentarz

S
Sayen 🌾 Wieśniak
14 lat temu

omg :D nie no wyobraznie to maja bujna :P

0

Zglos komentarz

K
kaasieekk93 🌾 Wieśniak
14 lat temu

HAhaah ... Zajebiste . Xddd

0

Zglos komentarz

B
bertold32 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Za******y , kto takie rzeczy wymyśla ?????

0

Zglos komentarz

S
SailorMoon 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Bardzo oryginalny, inny i.. w sumie w wariacki spoób oddaje prawdę :D

0

Zglos komentarz

L
LilAngel 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Teledysk beznadziejny ale jak byłam na Ibizie w te wakacje i w klubie- pepperst 2 ibiza leciala ta nuta i bardzo mi sie spodobała hahaha :")

0

Zglos komentarz

L
LaVay 🌾 Wieśniak
14 lat temu

No metafora niezła:P Poryci zupełnie:P Ale za to w inny sposób przedstawiają rzeczywistość:D:D

0

Zglos komentarz

M
Miechu 🌾 Wieśniak
14 lat temu

dobre :)

0

Zglos komentarz

E
eragon150 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Powiem tylko: WTF?!?!?

0

Zglos komentarz

X
xSaNx 🌾 Wieśniak
14 lat temu

jakie zrycie xD

0

Zglos komentarz

A
Anulka121 💩 JP 100%
13 lat temu

za*******e głupi teledysk:( nic tylko WTF??????

0

Zglos komentarz

Reklama